FİRMA PROFİLİ

Temelleri 1985 yılında mobilya alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Baysallar Adana başta olmak üzere Türkiye'de hem sektörün lider kuruluşu hem de sektörün ihracat lideri olmayı prensip kılmıştır. 1995 yılında Baysallar yeni bir tesis ve yeni bir anlayış ile ticaret hayatında kendisini sürekli büyüterek ve geliştirerek PVC sektörüne de girmiştir.

BAYSALLAR PEN gerek üretim ve pazarlama, gerekse idari alandaki kalifiye personeli ile en iyi hizmet, en iyi kalite ve sektöründe en iyi olmayı kendine vizyon haline getiren firmamız, bu gün Adana merkezli olup, 3500 m2 kapalı alana sahip fabrikası ile robot makinelerde kesim yaparak üretim kapasitesini arttırmıştır. Talepleri en iyi ve en hızlı biçimde karşılayabilmek amacı ile değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektördeki payını arttırmaya devam etmektedir.

BAYSALLAR PEN 2004 senesinden bu yana Ege Profil Tic. ve San. A.Ş.'nin önde gelen üretici bayileri arasındaki yerini almıştır. Üretim ve satış potansiyelini giderek artıran firmamız, son teknolojik gelişmeleri ile tecrübelerini bir araya getirerek iş hacmini büyüten, ülkesine milletine faydalı olmak için modern tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği ürünlerinde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli ölçüde başarılar elde etmiştir.

Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensipleriııden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. BAYSALLAR PEN olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.